Osobní krém: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit

Krém míchám ve spolupráci duchovních průvodců a přírodních bytostí v jemném nacítění na duši podle datumu narození, jména a příjmení.

Je v něm uložena informace pro danou osobu k podpoře a posílení transformačního procesu na fyzické, éterické, emocionální a mentální úrovni. Mimo jiné jsou zde obsaženy krystalové a květinové esence.

Nanáší se na očištěnou pleť podle potřeby. Velmi jemně také působí na čakry, které jsou součástí základní struktury života. Podle vlastního cítění můžete krém vetřít do pokožky v místech umístění čaker. Je také velmi příjemné krém vetřít ve velmi malém množství na plosku nohy, kde jsou umístěné veškeré akupresurní body orgánů v těle. Na jakékoli dotazy ráda odpovím.

Žehnám Vaší duši Láskou bezpodmínečnou a přeji klid, mír a harmonii.

S láskou Anna Vičánková

Krém "Dovol svému vnitřnímu světlu zářit"

Reference na mnou míchaný krém od paní Lenky. Děkuji.

Přeji krásný den, paní Anno,
chci se s vámi podělit o krásný zážitek. Dostala jsem k Vánocům nádherný dárek, který mě od srdce potěšil a velmi krásně na mě působil, a to jsem ho ještě ani nerozbalila. Netušila jsem, co přijde později. Byl to vámi vyrobený krém „Dovol svému vnitřnímu světlu zářit“.

Miluji jeho nádhernou vůni, a také informaci nebo poselství, které nese. Cítila jsem, že je to to pravé pro mne i s ohledem na to, co poslední dobou pociťuji. Zajímalo mne, jestli nezjistím něco o průvodci s jehož pomocí byl krém namíchán, neboť už po napojení se na jeho jméno jsem cítila krásnou energii a hluboký klid. Tímto průvodcem je Serapis Bey, a když jsem uviděla krásné malby ztvárnění tohoto mistra okamžitě mi vyhrkly slzy do očí. Cítila jsem se jako nikdy předtím. Pocítila jsem hlubokou lásku. Bylo to velice intenzivní, že ani nevím jak to slovy popsat, ale měla jsem pocit někoho velmi důvěrně známého a celým mým tělem pulsovala energie. Cítila jsem doslova život každé buňky v těle. Velmi tento zážitek a spojení s tímto průvodcem oceňuji. Chtěla jsem o něm něco zjistit a vzpomněla jsem si na moji knížku o nanebevzetých mistrech. Sedla jsem si, vzala knihu, a bez toho abych se koukla do obsahu jsem knížku bezmyšlenkovitě náhodně otevřela, a to na stránce věnované právě tomuto průvodci, měla jsem z toho velmi krásný pocit jako kdyby v tu chvíli byl při mne.

To, co jsem se dozvěděla mi do sebe náhle zapadalo, s ohledem na to, co v poslední době zažívám.

Moc vám tímto děkuji, a přeji vám mnoho lásky a krásný nový rok 2015 plný štěstí a radosti.

Lenka Fridrichová

Anna Penak
Zvýrazňuji krásu duše skrze tělo
Komentáře