Spolupracuji s italskou kosmetikou značky Alissa Beauté

Italská přírodní kosmetika od Giuliano Bravi. Vytvořil ji v 80. letech na počest své tety Alissie. Teta byla nadšená z bylinek a jejich léčivých účinků na lidském těle. A tak vznikla Alisse Beauté, dermokosmetika, která je složena z unikátních receptur za použití moderních technologických přísad. Kosmetika je bez parabenů, barvi, těžkých silikonů, sulfátů, není testována na zvířatech a má certifikaci ISO 9001:2008 a 22716.

Mezi aktivní látky v této kosmetice se řadí rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a bylin a hlavně mořské řasy a příznivé látky z moře.

Spa Concept Allissa Beauté

SPA CONCEPT je svěží a ryzí návrat k přírodě. Laboratoře Alissa Beauté vyvinuly exkluzivní produkty a ošetření založené na bázi mořských řas, mořské soli, karnitinu, kofeinu a extraktů z rostlin, které jsou všeobecně uznávané na celém světě.

SPA CONCEPT v perfektním souznění s pokožkou stimuluje funkci buněk, působí na všechny typy celulitidy a zaručuje kompletní a dlouhotrvající zeštíhlení. SPA CONCEPT je propracovaný program ošetření, který navrátí tělesnou i duševní harmonii a krásu vašemu tělu.

Regenerační krém

Produkty s kaviárem patří mezi velmi oblíbená a luxusní ošetření. Jsou určeny ženám, které chtějí dopřát své pleti něco výjimečného a s okamžitě viditelným efektem.

Ošetření velmi zpevní a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry. Ocení ho každá žena, která pociťuje povadání své pleti. Díky vysoké koncentraci látek jako jsou kaviár, retinol a vitamin C dosáhne výsledku velmi jemné a viditelně omlazené pleti.

Kosmetický krém

Anna Penak
Zvýrazňuji krásu duše skrze tělo
Komentáře