Voda z lesní studánky a pozvání na procházku k provodovským pramenům.

Voda z lesní studánky a pozvání na procházku k provodovským pramenům.

Milý přátelé,
ráda bych se s vámi podělila o pár osobních zkušeností které cítím nejenom na fyzickém těle, ale i jemnohmotných tělech a čakrách, když piji studánkovou vodu.

Určitě víte, že naše těla jsou převážně tvořená 70% vody. A také víte, že voda má paměť.
Já osobně pyji vodu z lesní studánky již více jak 15 let. Doma z ní vaříme a pouze na sprchování a praní prádla používáme vodu z kohoutku.

S vodním živlem jsem velmi silně propojená.

Vyvěrající voda ze země má v sobě veškeré informační pole Matky Země. Ať je to informace z kamenů, kořenů, rostlin, stromů i místa, kde studánka teče na zemský povrch.
Je to v dnešní době velký dar protože tím, že se nám voda dostane do těla, předává informace, které jsou tak potřebné pro očistu a transformaci celého buněčného systému našeho lidského těla. Já sama to cítím na velmi jemných úrovních svého energetického pole a postupné proudění až do pevných částí kde zesiluje.

Také vím, že skrze vodní živel nejenom z lesní studánky, ale i moře, jezera, bystřiny, potoku, rybníku, vodopádu, se může člověk lépe propojit s vodními bytostmi daného místa, ať jsou to strážci pramenů, vodní žínky, nymfy, rusalky, vodní panny a při koupání se jich můžete přímo dotýkat.

Všechny přírodní národy věří v přírodní síly a jejich duchy. A když vnímáme naše kořeny, skrytý svět přírodních bytostí nás uvádí v tichý úžas.
Ale není to tak těžké jak se na první pohled zdá. Stačí být vnímaví, ztišit se a pozorovat. Nezkoumat svět pouze racionálním rozumem. Máte-li schopnost jasnozřivosti a intuice, která se dnes otevírá všem, spatříte je na vlastní oči a navážete velmi přátelský kontakt. A rozhodně jsou to naši spojenci. Jsou často blíž, než si představujete.

Rozhodla jsem se na základě velkého zájmu o setkání v přírodě, že uspořádám výlet k pramenům, které znám osobně a to 8. května.
Sejdeme se na prostorném parkovišti u hlavní cesty pod kostelem na Maleniskách v Provodově v 10 hod.
Svačinu si vezměte sebou, nebo po domluvě se můžeme zastavit v malé hospůdce na Maleniskách.
K pramenům se půjde za každého počasí.
Pokud mě chcete finančně podpořit, pošlu na vyžádání číslo účtu.
Podle vašeho zájmu mě prosím kontaktujte na email: jajsem@annapenak.cz a nebo sms : na tel:777339159
Na všechny se srdečně těším!
Přeji vám krásné prožívání života.

Anna Vičánková
Zvýrazňuji krásu duše skrze Vaše tělo

web: annapenak.cz

e-mail: jajsem@annapenak.cz
mobil: +420 777 339 159

setkání

Anna Penak
Zvýrazňuji krásu duše skrze tělo
Komentáře