Já jsem Anna Penak

Jedno z mých poslání je tvořit krásu a dělat radost. Jsem ve znamení ryb. Permanentnímu make-upu a tetování se věnují 30 let. Miluji přírodu, máme dva velké psy a 3 kočky. Piju vodu s lesní studánky a ráda se otužují. Jak řeším problém? Nádech výdech. Negativní vlastnost? Jsem detailista.

Možná s tímto příběhem poznáš i část sebe.

Anna Vičánková

Do lidského těla jsem se zrodila z říše jemných elementárních bytostí, abych poznala Lásku. Byla jsem zklamaná. Zjistila jsem, že tato lidská Láska nebyla bezpodmínečná Láska. Lidské bytosti umí milovat jen Láskou lidskou a učí se milovat Láskou, která přesahuje všechno. A započalo kolo osudu, kdy souhrou náhod i nenáhod k poznání a prožití sama Sebe, odžívám své bytí. Tam to všechno začalo, v úrovni elfů a víl, ve světě jemnohmotném, který tu byl dříve než lidské bytosti.

Země, kde jsem žila, Le-Mu-Rie a Atlantida, používaly k harmonii těla i mysli nástroje, které v mém světě byly přirozeně součástí života - krystaly, světlo, vůně a zvuk. Byli jsme propojení se všemi živly a éterem. Já používám esenci své duše. Dary, které přináším z období Le-Mu-Rie a Atlantidy slouží k proměně a transformaci všech živých bytostí a planety.

V této náročné, ale kouzelné době, se opětovně setkávám s dušemi ze světa Le-Mu-Rie a Atlantidy. Poznáváme se  a nemusíme přemýšlet nad tím, jak a co máme dělat, protože tvorba plyne v přirozenosti Božského proudu, přesně tak, jak má. Čas již neexistuje.

Díky síle mého těla, jsem dokázala krásu z jemných úrovní dát do hmoty. A toto je jeden z mých darů, kdy lidé pocítí jemnost, křehkost, ladnost, a touhu být tím, kým mají být. Kým skutečně jsou a touhu žít své poslání. Nechávám je prožít ten okamžik a v mé přítomnosti si ho plně uvědomí. Část svého života jsem prožila v samotě sama Sebe. I když mne mnoho krásných lidí obklopovalo, měla jsem pocit, že mi nikdo nerozumí. A pak jsem pochopila, že mi nemohou rozumět, protože jsou frekvenčně na jiné úrovni. Vždycky jsem byla podivínka. Nikde mě nechtěli přijmout a časem jsem zjistila proč. Mé světelné bytí se nedalo skrýt. Tím, jak celá planeta a všichni procházíme proměnou, mě lidé opět vidí. Ten, kdo vidí srdcem, mě vidí v plné kráse a záři. Splyne se mnou do přítomného oka-mžiku a nasaje esenci mé podstaty, a v tu chvíli miluje všechny, všechno a hlavně Sebe.

Mé poslání

Pomáhám lidem rozkvést na duchovní úrovni, aby v té fyzické mohli kráčet a vidět svůj emoční blok. Potom přesně ví, kam mají směřovat svou pozornost, a jak pracovat se svojí probuzenou silou. Je to vnitřní proměna a pochopení toho, co se jim děje. Většina lidí na to pohlíží jen z lidského hmotného hlediska, a ne z duchovního rozměru.

Co vzkazuji lidem

„Přátelé je úplný mazec zamilovat se do Milovaného Boha, Lásky, Univerza, Světla Bytí všeho, každý si pojmenuje podle sebe. Tím že se zamilujeme do Boha, zamilujeme se do Sebe a když milujeme sebe bezpodmínečně, milujeme SKUTEČNĚ! Hledáme Lásku všude kolem sebe, ale nemilujeme Sebe! Prosím zamilujte se do sebe!“
S Láskou a úctou ke všemu a všem Anna Penak

Dnes už vím, že mohu vyjádřit skutečně to, co cítím. Dnes už vím, že podobných bytostí jako jsem já, je tady mnoho, že nejsem sama. I ty jsi mou součástí. I ty jsi součástí Božství.

Děkuji za možnost být zde na Zemi.