Terapeutické služby Zlín

Od nejstarších dob lidé používali barvy a energie přírody k léčebným účelům. Každá barva má specifické frekvence, které různě působí na naše těla. Barvy našemu tělu dodávají harmonii. Příroda ve vás probudí pocity lásky a radosti. Prožijte tyto energie na svém těle. Přijďte za mnou do nového studia na úžasném místě přímo u tržnice ve Zlíně s výhledem na park.

Atlantské světlo

Chromoterapie, neboli uzdravování barvami a světlem, se využívala ve starověkých civilizacích (Řecko, Egypt, Indie, i v Lemurii a Atlantidě). My dokážeme znalosti z těchto dob převést do naší a znovu obnovit tradici léčení. Díky spojení krystalů, světla a barev vzniká Atlantská hůl, která harmonizuje fyzická i nefyzická těla. Světlo, barvy a krystaly, jejich spojením vzniká Atlantské světlo. Pomáhají k uzdravování těla, mysli, duše a ducha. Působí nejen na fyzické tělo. Barvy mají vliv i na naše nefyzická těla, a tak se dostanou tam, kam náš rozum nedosáhne. Chromoterapie může být vhodným doplňkem k vašemu procesu uzdravování.

Terapie v přírodě

Příroda je plná bytostí, které pečují o její blaho. Jsem průvodkyní ve světě přírodních bytostí a říše elfů a víl. Předám vám jejich poselství, nebo se je naučíte vnímat vlastním přijetím a následným prožitkem. V přírodě mnoho věcí odchází, a další přichází. Získáte nadhled na vaši situaci a snadněji vám přijde její řešení. Já vás provedu vašimi prožitky a ukáži cestu k sobě sama. Ovšem to nejdůležitější zůstává na vás - žít svůj život tak, jak si přejete s dobrým pocitem. Místo v přírodě zvolím já. Nejčastěji navštěvujeme přírodu v okolí Zlína, Provodov nebo okolí Vizovic. Pojďte se mnou okusit možnosti přírody.

Ceník - Atlantské světlo a další terapie

Atlantské světlo - chromoterapie Barvami, světlem a krystalem k rovnováze vašich čaker, těla, duše i mysli. 987 Kč
Terapie v přírodě Poznejte spojení s přírodou, s přírodními bytostmi a uvědomujte si svou skutečnou sílu, která vyvěrá z vaší božské podstaty. od 987 Kč

 Co barvy dokáží s našim tělem?

Harmonizují naše čakry

Barvy dodají našemu tělu to, co v danou chvíli potřebuje.

Barvy zlepší náladu

Působení barev rozjasňuje tvář každého člověka. Barvy volíme i podle naší nálady.

Zvětší se dosah našeho srdce

Dokáží rozšířit frekvence našeho srdce. Vaše srdce rezonuje s vašimi přáními.

Vnímání přírody je intenzivnější

Barvy nás vyladí na energii přírody. Sladění s přírodou pocítíte ve svém těle.

 Co dokáže příroda s tělem a myslí?

Poznáte duši přírody

Nacítíte se na jemnohmotný svět a získáte informace k svým dalším krokům.

Uzdraví se vaše pocity

Spojením s přírodou dojde k uklidnění vašich pocitů a uvolnění emocí.

Poselství ze světa přírodních bytostí

Elfové a víly vám předají poselství. Jste připraveni? Možná se setkáte osobně.

Poznáte dary své a lidí kolem vás

Sladíte se svou duší, se svou podstatou a budete milovat to, co se děje.

Jaké jsou terapie se mnou?

Atlantské světlo je úžasný zážitek, který rozproudí energii v těle. Barvy podpoří uzdravující proces v těle a naladí člověka na krásné frekvence. Své první setkání s Atlantským světlem jsem si skvěle užila, odpočinula jsem si a cítila se jako znovuzrozená. Anička má příjemný a přátelský přístup.

Mgr. Radka Grace PastyříkováProvázím na cestě vědomého tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti