Permanentní make-up Zlín

Permanentní make-up je pro každou ženu od 18 let. Zvýrazňuje kontury  obličeje a ušetří vám čas s líčením. Ráda vám poradím s tvarem, a barevným odstínem . Poradenská služba je zdarma. 

Permanentní make-up

Permanentní make-up je vhodný pro každou ženu, která dává přednost přirozenému a stále upravenému vzhledu. Samy si zvolíte, kterou část obličeje chcete zvýraznit - obočí, oční linky, rty, nebo tetování prsního dvorce a jemnou barevnou úpravu jizev. Obočí vytvaruji, upravím velikost, šířku, tvar nebo hustotu.

Vláskování obočí

Vláskované obočí po 2 letech

Vláskování je unikátní metoda tetování s vykreslením jednotlivých chloupků obočí za pomocí profesionálního přístroje. Do vrchní vrstvy pokožky se aplikuje přírodní pigment. Obočí vypadá přirozeně a jeví se jako přírodní. Používám více barev k přirozenému vzhledu. Hojení je rychlejší než u permanentního make-upu.

Ceník permanentního make-upu

Obočí
Používám techniky vláskování obočí strojkem, stínování (Pudrový efekt), nebo obojí kombinuji
4181 Kč
Kontura očí na horním víčku
Přirozené zvýraznění linie řas
2584 Kč
Kontura očí na horním a dolním víčku
Přirozené zvýraznění linie řas
3400 Kč
Horní linky
Výrazná linka technikou stínování, nebo kompaktní výplň
3400 Kč
Horní a dolní linky
Výrazná horní linka technikou stínování, nebo kompaktní výplň, včetně dolní linie řas
4181 Kč
Rty a jejich výplň
Kontura rtů včetně výplně technikou stínování
4 181 Kč
Korekce permanentního make-upu
do 3 měsíců od první aplikace
610 Kč
Korekce permanentního make-upu
od 3 měsíců do půl roku
987 Kč
Oživení barvy se slevou 50% z aktuální ceny
Tato cena se vztahuje pro stávající zákaznice od 12 do 24 měsíců od poslední návštěvy a to pouze za předpokladu, že je barva obočí zřetelná
Školení oční linky

Jak permanentní make-up vnímají klientky?

Anička s láskou pečuje o mou pleť. Po její péči se vždy cítím lehce a svěže. Anna je úžasná bytost, která je vždy sama sebou. Setkání s Aničkou je vždy kouzelné. Dozvíte se i něco o sobě, protože vidí do vašeho nitra. Intuitivní obrazy namalované skrze její ruce zkrášlují a harmonizují náš domov. A tak služby od Aničky vřele doporučuji. Děkuji, že jsi.
Mgr. Radka Grace PastyříkováProvázím na cestě k vědomému tvoření života v souladu se Zákonem Přitažlivosti
Krásny deň. Rada by som sa s vami podelila o svoju osobnú skúsenosť s návševou kozmetického salonu a pracou *Aninky Vičánkovej*. Bezbolestne tetovanie, prijemny rozhovor a nesmierne citlivý, osobny pristup. Neľutujem, že som vycestovala za Aninkou* pretože má výborný a profesionálny prístup k práci. Má silné estetické cítenie a jej jemná práca je veľmi kvalitná* Už v prvých minútach zo mňa opadol stres a bola som presvedčená, že moja voľba bola správna. Zákrok skoro nebolel a dokonca sa dalo pri ňom aj príjemne relaxovať.Všetko perfektné 🙂. Vrelo odporúčam.
Majka Miranda Murinová z PrešovaMedicínska systemová diagnostika a Kvantová terapie
Krásny den Ráda by jsem se s Vámi podělila o návštěvu kosmetického salónu a o nádherně odvedenou práci .Bezbolestné tetování,příjemná atmosféra, precizní práce a kraásný rozhovor , na to vše se můžete těšit pravě v tomto salonu . Opravdu vřele doporučuji . Práce je odvedena s citem a jemně,což se podepisuje na její kvalitě .Hned po příchodu do salonu jsem se cítila příjemně a k Aničce jsem mohla být zcela otevřená. Zákrok vůbec nebolel . A navíc Vám v pozadí hraje hudba, při které se dá snadno relaxovat .Opravdu jsem naprosto spokojena . A děkuji Aničce za perfektně odvedenou práci. Zlaté ručičky !!😇 Děkuji 😊 Všem doporučuji 😊 https://www.facebook.com/anetka.pistkova
Aneta Pišťkováhttps://www.facebook.com/anetka.pistkova

Zásady, které je potřeba dodržet

 • 1
  Před zákrokem buďte odpočatá.
 • 2
  Pro prevenci vzniku oparů je vhodné užívat dostatek vitamínů, a to skupiny B a vitamín C.
 • 3
  Vzniklé stroupky po zákroku zanechte na pokožce a nechejte je uzdravit.
 • 4
  Pigmentovaná místa nechejte v suchu (bez vody) po dobu 5 dnů .
 • 5
  Pokožku po dobu hojení ošetřujte speciální mastí kterou vám doporučím při konzultaci.
 • 6
  Po dobu hojení pigmentované místo nechejte bez aplikace kosmetických přípravků, líčidel a samoopalovacích krémů.
 • 7
  Po dobu hojení se vyskytujte na čistých místech, v čistém prostředí bez přílišného prachu.
 • 8
  Po dobu hojení cca 4 týdny se vyhněte soláriu.
 • 9
  Na pigmentovaná místa nepoužívejte přípravky s bělícími účinky.
 • 10
  Při barvení řas či obočí počítejte s kratší dobou trvání permanentního make-upu z důvodu používání kysličníku.

Otázky před aplikací permanentního make-upu

Jaký používáte strojek a barvy?

Využívám nejmodernější strojek FLAGSHIP TRS 250 ve spojení s barvami Purebeau HiCon a Swiss Color, což zajišťuje vytvoření přesných linií. Jehly v tomto strojku jsou velmi jemné a flexibilní.

Jaké používáte anestetikum?

Pro znecitlivění pokožky v místě provádění P.M. používám lokální anestetika Lidokain nebo Emlu. Jsou to mnou osvědčené anestetika. Po nanesení se nezmění elasticita pokožky, je stálá a neovlivňuje barevnost mikropigmentu. Účinnost je téměř okamžitá.

Lze aplikovat pigment jen do jedné části obočí?

Jsou ženy které se na mě obracejí s prosbou, je-li možné aplikovat pigment pouze na jedné části obočí. Je to především v těch případech, kdy se obočí vytrhalo do příliš tenké linky a v koncích nebo i po celé ploše již chloupky ve většině případech nedorostou. Názorů je mnoho, avšak výsledek např. po půl roce nemusí vůbec splňovat představu, se kterou žena přišla. Ze své dlouholeté praxe vím, že je mnohem půvabnější udělat korekci celého obočí, ne pouze části.

Strojek, který zajistí precizní výsledek

Je příjemné sdílet radost, a tu teď sdílím s vámi.

Tichý chod při práci a krásné, přesné, jemné linie. Popisovat práci a radost z výsledků s tímto přístrojem je příjemné. Barvy Purebeau HiCon  a Swiss Color jsou syté, jasné, a jsou zárukou kvality. Neobsahují oxidy železa, jsou stabilní a postupně se vytrácejí z kůže. Neobsahují těžké kovy, azobarviva, ani stopy niklu. Tyto barvy jsou vstřebatelné a řadí se mezi semipermanentní. U každého z nás se pigmenty usazují  jinak podle toho, jaký má imunitní systém. Přístroj FLAGSHIP TRS250 umožňuje míchání barev přímo v pokožce, tak lze snadno ovlivnit výsledný efekt. Tyto pigmenty jsou organické .

Práce s tímto strojkem mně baví. Klientky jsou vždy spokojené s výsledkem a pochvalují si ho.

Tetovací strojek Flagship TRS250