Tetování Zlín

Zdobení lidského těla symboly je prastará technika k vyjádření i projevení osobnosti. Pomocí různých symbolů můžeme zvýraznit určité rysy své osobnosti nebo si přitáhnout daný fyzický stav. Objednejte se a přijeďte za mnou do Zlína. Najdete mě přímo v centru.

Vědomé tetování

Vědomé tetování

Maluji návrhy na tetování, které jsou spojené s hlubokým osobním příběhem. Ráda poradím i s umístěním ornamentu tak, aby byl v souladu s energetickým systémem celého těla. Pokud se nemůžete rozhodnout, ale toužíte po vědomém tetování, doporučuji osobní setkání. těším se na Vás!

Intuitivní malování fixy

malování fixy

Obrázky, které vytvářím na těle jsou jedinečné, energeticky posilují. Různé tvary vyrovnávají toky energií ve fyzickém těle i v jemnohmotných tělech. Pomáhají dostávat vše do rovnováhy. Malování na tělo je hluboký proces naplněný prožitky a uvědoměním. Používám fixy na tělo.

Ceník tetování a malování na tělo

Osobní vědomé tetování
Maluji osobní návrhy na tetování přímo pro duši . Jsem Umělkyně Ducha. Všichni jsme součástí svého vlastního příběhu, který si vytváříme každou myšlenkou, slovem a skutkem. Jsem v okamžiku tvorby průvodkyní bytostem, které mě osloví. Je to proces k poznání a změně sama sebe.
od 2500 Kč
Intuitivní malování na tělo
Malování na tělo je velmi silný duchovní prožitek. Hluboce uklidňuje a slaďuje. Maluji fixami na tělo.
od 1500 Kč

Ukázky tetování a malování na tělo

Návrhy tetování

Jak tetování ode mě vnímají klienti?

U Anny jsem byla na intuitivním tetování - předělání starého tetovaní. Působí opravdu jako víla, ze které jsem cítila tu bezpodmínečnou lásku. Její čistota a vnitřní krása je příjemné osvěženi mezi dnešní většinou zbytečně vystresovanými lidmi. Snaží se nás ženy vrátit zpátky do rolí těch něžných stvoření a věřím, že každá po setkání s Annou, se o to alespoň pokusí. 🙂 Ještě k ní ráda někdy přijdu na obnovení tetovaného obočí, kdy se budu těšit na další setkání. Moc ráda jsem Annu poznala.
Andrea NavrátilováKadeřnice z Vizovic
Milá Aničko! Poznala jsem Vás před několika lety v Luhačovicích,kde jste mně dělala tetování. Už při setkání, jsem z Vás cítila pozitivní energii a naprostý klid. Při rozhovoru jsme se dostaly i k osobním věcem a Vy jste mně pomohla uvědomit si, co je pro mě důležité a podpořila mě v tom, že mám žít podle sebe a ne, jak chtějí druzí. A já za to děkuji. Jste vzácný člověk, Aničko. Opatrujte se.
Radka Zvončáková