Tetování Zlín

Zdobení lidského těla symboly je prastará technika k vyjádření i projevení osobnosti. Pomocí různých symbolů můžeme zvýraznit určité rysy své osobnosti nebo si přitáhnout daný fyzický stav. Objednejte se a přijeďte za mnou do Zlína. Najdete mě přímo v centru.

Vědomé tetování

tetování

Tetování je od pradávna spojeno s náboženstvím a spiritualitou. Můžete si z katalogu vzorů vybrat svůj ornament, a nebo přijít s vlastním návrhem. Zvolíme umístění na vašem těle tak, ať odpovídá vašim záměrům, které se pak zhmotňují ve vašem životě - volíme vědomě.

Intuitivní malování fixy

malování fixy

Obrázky, které vytvářím na těle jsou jedinečné, energeticky posilují. Různé tvary vyrovnávají toky energií ve fyzickém těle i v jemnohmotných tělech. Pomáhají dostávat vše do rovnováhy. Malování na tělo je hluboký proces naplněný prožitky a uvědoměním. Používám fixy na tělo.

Ceník tetování a malování na tělo

Osobní vědomé tetování Maluji osobní návrhy na tetování s vědomým výběrem symbolů, které podporují vaši osobnost. od 2500 Kč
Intuitivní malování na tělo Malování na tělo je velmi silný duchovní prožitek. Hluboce uklidňuje a slaďuje. Maluji fixami na tělo. 987 Kč

Ukázky tetování a malování na tělo

Návrhy tetování

Jak tetování ode mě vnímají klienti?

U Anny jsem byla na intuitivním tetování - předělání starého tetovaní. Působí opravdu jako víla, ze které jsem cítila tu bezpodmínečnou lásku. Její čistota a vnitřní krása je příjemné osvěženi mezi dnešní většinou zbytečně vystresovanými lidmi. Snaží se nás ženy vrátit zpátky do rolí těch něžných stvoření a věřím, že každá po setkání s Annou, se o to alespoň pokusí. 🙂 Ještě k ní ráda někdy přijdu na obnovení tetovaného obočí, kdy se budu těšit na další setkání. Moc ráda jsem Annu poznala.

Andrea NavrátilováKadeřnice z Vizovic

Milá Aničko! Poznala jsem Vás před několika lety v Luhačovicích,kde jste mně dělala tetování. Už při setkání, jsem z Vás cítila pozitivní energii a naprostý klid. Při rozhovoru jsme se dostaly i k osobním věcem a Vy jste mně pomohla uvědomit si, co je pro mě důležité a podpořila mě v tom, že mám žít podle sebe a ne, jak chtějí druzí. A já za to děkuji. Jste vzácný člověk, Aničko. Opatrujte se.

Radka Zvončáková