Tetování Zlín

Zdobení lidského těla symboly je prastará technika k vyjádření i projevení osobnosti. Pomocí různých symbolů můžeme zvýraznit určité rysy své osobnosti nebo si přitáhnout daný fyzický stav. Objednejte se a přijeďte za mnou do Zlína. Najdete mě přímo v centru.

Vědomé tetování

Tetování je od pradávna spojeno s náboženstvím a spiritualitou. Můžete si z katalogu vzorů vybrat svůj ornament, a nebo přijít s vlastním návrhem. Zvolíme umístění na vašem těle tak, ať odpovídá vašim záměrům, které se pak zhmotňují ve vašem životě - volíme vědomě.

Intuitivní malování fixy

malování fixy

Obrázky, které vytvářím na těle jsou jedinečné, energeticky posilují. Různé tvary vyrovnávají toky energií ve fyzickém těle i v jemnohmotných tělech. Pomáhají dostávat vše do rovnováhy. Malování na tělo je hluboký proces naplněný prožitky a uvědoměním. Používám fixy na tělo.

Malování Hennou

Tetování hennou

Tropický keř, díky němuž zdobí své tělo lidé v Indii a dnes i u nás. Malování hennou je jemné a vydrží většinou 14 dní. Henna je přírodní a bezpečná. Malování hennou je spojeno s duševním prožitkem. Hennu používají především ženy, které tím zvýrazňují své ženství.

Ceník tetování a malování na tělo

Tetování na přání Vědomé tetování podle vašeho výběru nebo mnou navržené intuitivní tetování. Vědomý výběr symbolu, který podporuje vaši osobnost. Upravuji nebo měním staré tetování. od 610 Kč
Intuitivní malování na tělo Malování na tělo je velmi silný duchovní prožitek. Hluboce uklidňuje a slaďuje. Maluji fixami na tělo. 987 Kč
„Tetování“ hennou Vytvářím ornament pro vaši krásu. Jedná se o duchovní prožitek, kdy poznáte sama sebe. Henna vydrží max. 14 dní (při dodržování pokynů). 377 Kč

Ukázky tetování a malování na tělo

Návrhy tetování

Jak tetování ode mě vnímají klienti?

U Anny jsem byla na intuitivním tetování - předělání starého tetovaní. Působí opravdu jako víla, ze které jsem cítila tu bezpodmínečnou lásku. Její čistota a vnitřní krása je příjemné osvěženi mezi dnešní většinou zbytečně vystresovanými lidmi. Snaží se nás ženy vrátit zpátky do rolí těch něžných stvoření a věřím, že každá po setkání s Annou, se o to alespoň pokusí. 🙂 Ještě k ní ráda někdy přijdu na obnovení tetovaného obočí, kdy se budu těšit na další setkání. Moc ráda jsem Annu poznala.

Andrea NavrátilováKadeřnice z Vizovic

Milá Aničko! Poznala jsem Vás před několika lety v Luhačovicích,kde jste mně dělala tetování. Už při setkání, jsem z Vás cítila pozitivní energii a naprostý klid. Při rozhovoru jsme se dostaly i k osobním věcem a Vy jste mně pomohla uvědomit si, co je pro mě důležité a podpořila mě v tom, že mám žít podle sebe a ne, jak chtějí druzí. A já za to děkuji. Jste vzácný člověk, Aničko. Opatrujte se.

Radka Zvončáková