Kosmetické služby Zlín

Služby pro vaši krásnou pleť

Dopřejte své pleti to nejlepší. Rozmazlujte se. Již 15 let používám kosmetické přípravky italské firmy Alissa Beauté a míchám z nich osobní krém „Dovol svému vnitřnímu světlu zářit“. Při ošetření používám vůně značky Aura Soma, kosmetický laser a Atlantské světlo. Objednat se ke mně můžete přímo do Zlína.

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření obsahuje jemnou masáž obličeje, čištění pleti, a služby podle vašich požadavků (úprava a barvení obočí nebo barvení řas). Ke kosmetickému ošetření používám přípravky italské kosmetiky Alissa Beauté a přírodní oleje. Pracuji jemně s nacítěním na vaši osobu.

Osobní krém pro vás

Krém "Dovol svému vnitřnímu světlu zářit"

Krém \"Dovol svému vnitřnímu světlu zářit\" míchám ve spolupráci duchovních průvodců a přírodních bytostí v nacítění na duši podle datumu narození, jména a příjmení. Informace v něm slouží k posílení transformačního procesu na fyzické, éterické, emocionální a mentální úrovni. Obsahuje i krystalové a květinové esence. Působí také na čakry, které jsou součástí základní struktury života. 

Ceník kosmetických služeb

Kosmetické ošetření klasické
800 Kč
Kosmetické ošetření luxusní sadou
1 300 Kč
Krém „Dovol svému vnitřnímu světlu zářit“ 30 ml
400 Kč
Krém „Dovol svému vnitřnímu světlu zářit“ 50 ml
800 Kč

Jak kosmetickou péči vnímají klientky?

Radka Pastyříková
Anička s láskou pečuje o mou pleť. Po její péči se vždy cítím lehce a svěže. Anna je úžasná bytost, která je vždy sama sebou. Setkání s Aničkou je vždy kouzelné. Dozvíte se i něco o sobě, protože vidí do vašeho nitra. Intuitivní obrazy namalované skrze její ruce zkrášlují a harmonizují náš domov. A tak služby od Aničky vřele doporučuji. Děkuji, že jsi.
Mgr. Radka Grace PastyříkováProvázím na cestě vědomého tvoření života v souladu se
Podělím se s vámi o krásný zážitek, k Vánocům jsem dostala nádherný dárek, který mě od srdce potěšil. Velmi krásně na mě působil ještě před rozbalením a netušila jsem, co přijde později. 🙂 Byl to vámi vyrobený krém: Dovol svému vnitřnímu světlu zářit. Miluji jeho nádhernou vůni, a také informaci nebo poselství, které nese. Cítila jsem, že je to to pravé pro mne i s ohledem na to, co poslední dobu pociťuji. Zajímalo mě, jestli nezjistím něco o průvodci s jehož pomocí byl krém namíchán neboť už po napojení se na jeho jméno jsem cítila krásnou energii a hluboký klid. Tímto průvodcem je Serapis Bey, a když jsem uviděla krásné malby ztvárnění tohoto mistra okamžitě mi vyhrkly slzy do očí. Cítila jsem se jako nikdy předtím. Pociťovala jsem hlubokou lásku. Bylo to velice intenzivní, že ani nevím, jak to slovy popsat. Měla jsem pocit někoho velmi důvěrně známého a celým mým tělem pulsovala energie cítila jsem doslova život každé buňky v těle. Velmi tento zážitek a spojení s tímto průvodcem oceňuji. Chtěla jsem o něm něco zjistit a vzpomněla jsem si na moji knížku o nanebevzatých mistrech. Sedla jsem si, vzala knihu a bez toho abych se koukla do obsahu jsem knížku bezmyšlenkovitě náhodně otevřela, a to na stránce věnované právě tomuto průvodci. Měla jsem z toho velmi krásný pocit, jako kdyby v tu chvíli byl při mně. To, co jsem se dozvěděla mi do sebe náhle zapadalo s ohledem na to, co v poslední době zažívám. Moc vám tímto děkuji, a přeji vám mnoho lásky a krásný nový rok 2015 plný štěstí a radosti.