Poselství pro Krále a (Královny) minulosti, přítomnosti a budoucnosti 11.12.2017

vítr

Obraz: Vítr a Matka Země

Poselství pro Krále a (Královny) minulosti, přítomnosti a budoucnosti

Je tu velká výzva! Více odpočívejte! Příliš se zatěžujete! Omezte , nebo zcela vylučte všechny energetické stimulující látky jako je kofein, cukr, nikotin a čokoláda. Často meditujte, můžete například několikrát během dne na dvě minuty zavřít oči a zhluboka dýchat. a buďte pozitivní!

Jste vůdci! A rozhodně cítíte o co se jedná. Nejlepším vůdcem je ten, který je sám živoucím příkladem. Proto žijte tak, aby ostatní mohli obdivovat vaši vnitřní celistvost, čestnost a sílu charakteru.

Ve vaši duši plápolá nehynoucí plamen,který je světlem, jádrem a jiskrou vašeho vědomí. Váš vnější svět je odrazem vašeho vnitřního světa!

Buďte i romantičtí a věřte tomu, že to vůbec není staromódní. Romantika je časem prověřovaný způsob,jak se spojit s Božstvím, jako se to projevuje skrze druhou lidskou bytost.

Jste mocné,milující a tvořivé děti Boží. Jste velmi milováni. Nebojte se své sily, vnitřní krásy ani moudrosti. Když něco dokážete, inspirujete tím ostatní. Když změníte svůj život a více jej přizpůsobíte svým zájmům, inpirujete tím ostatní. Buďte silní! Buďte úžasní! Právě takový už totiž jste!

A váši andělé strážní chtějí, aby jste právě teď věděli, jak velice vás milují! Láska vašich andělů je naprosto bezpodmínečná a všezahrnující.
„Jsme tady a nikdy jsme vás neopustili a nikdy vás ani opustit nemůžeme!“

Podporujme se vzájemně nádherné lidské bytosti! Protože jedeme z kopce a nabíráme tu správnou rychlost!
Sledujte znamení kolem sebe,je jich spoustu. Třeba takový vítr, fouká pořádně 🙂 !

S Láskou k Vám všem

Anna

www.annapenak.cz

 

vítr

Anna Penak
Zvýrazňuji krásu duše skrze tělo
Komentáře